ADI SOYADI
UNVANI
İŞ TLF.
1
Süleyman ELBAN
VALİ
2121024
2
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ ÜYELERİ
 
Halil ELDEMİR
Bilecik Milletvekili
420 54 82-83
 
Yaşar TÜZÜN
Bilecik Milletvekili
420 57 58-59
3
Tuğgeneral Halis Zafer KOÇ
2.Jandarma Eğitim Tugay Komutanı
2128806
4
Selim YAĞCI
Belediye Başkanı
2121042
5
Cuma ÇOBAN
Cumhuriyet Başsavcısı
2121056
6
Cengiz DOĞAN
Adli Yargı ve Adalet Kom.Başkanı
2121374
7
Prof. Dr. İbrahim TAŞ
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü
2141001-3
8
Halime AYNUR
Baro Başkanı
2127079
9
VALİ YARDIMCILARI ve KAYMAKAMLAR
 
Mehmet TAŞDÖĞEN
Vali Yardımcısı
2121641-1941
 
Hıdır KAHVECİ
Vali Yardımcısı
2121641-1941
 
Ekrem BALLI
Vali Yardımcısı
2121641-1941
 
Burhan TERZİOĞLU
Vali Yardımcısı
2121641-1941
 
Halil İbrahim ACIR
Vali Yardımcısı
2121641-1941
  Mustafa Kemal ÖZGÜN Hukuk Müşaviri         2121641-1941
 
Hasan YAMAN
Bozüyük Kaymakamı
3140009
 
Kadir DUMAN
Gölpazarı Kaymakamı
4113005
 
Edip ÇAKICI
Osmaneli Kaymakamı
4614015
 
Berkan SÖNMEZAY
Söğüt Kaymakamı
3613005
 
Halil İbrahim ACIR
Pazaryeri Kaymakam V.
3812001
 
Hamza TÜRKMEN
Yenipazar Kaymakam
4312210
 
Bedir DEVECİ
İnhisar Kaymakamı
3712108
10
İL GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ
 
J.Alb.Hacı Mehmet İNCE
İl Jandarma Komutanı
2120507-11
 
Ertuğrul NAMAL
İl Emniyet Müdürü
2122000
11
İL GENEL MECLİSİ
 
Oğuz SERTLER
İl Genel Meclisi Başkanı
2121080-2080
12
İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI
 
Fatih BAKICI
Bozüyük Belediye Başkanı
3146656-57
 
Vedat KAZICI
Gölpazarı Belediye Başkanı
4113017
 
Münür ŞAHİN
Osmaneli Belediye Başkanı
4614131
 
Halil AYDOĞDU
Söğüt Belediye Başkanı
3613009
 
Muzaffer YALÇIN
Pazaryeri Belediye Başkanı
3812005
 
İlhan ÖZDEN
Yenipazar Belediye Başkanı
4312027
 
Ayhan ÖDÜBEK
İnhisar Belediye Başkanı
3712252
13
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCILARI
 
Prof.Dr.Dursun HAZER
Bilecik Şeyh Edebali Ünv.Rektör Yardımcısı
2141107
 
Prof Dr. Nurgül ÖZBAY
Bilecik Şeyh Edebali Ünv. Rektör yrd.
2141012
14
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTE DEKANLARI
 
Prof.Dr.İbrahim TAŞ
Fen Edebiyat Fakültesi Dekan V.
 
 
Prof.Dr.Bülent YILMAZ
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekan V.
2141280
 
Prof.Dr.İbrahim TAŞ
İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan V.
2141190
 
Prof.Dr.Dursun HAZER
İslami İlimler Fakültesi Dekan V.
 
 
Prof.Dr.Nurgül ÖZBAY
Mühendislik Fakültesi Dekan V.
2141220
 
Prof.Dr.İbrahim TAŞ
Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan V.
2141250
15
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ ENSTİTÜ VE MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRLERİ
 
Doç.Dr.Cihan DARCAN
Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü
2141130
 
Doç.Dr.Oktay Selim KARACA
Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü
2141140
 
Yrd.Doç.Dr.Fadime ÖZDEMİR KOÇAK
Sağlık Yüksekokulu Müdür V.
2141380
 
Doç.Dr.Mehpare Tokay ARGAN
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü
 
 
Doç.Dr.Metin KESLER
Meslek Yüksek Okulu Müdürü
2141330
 
Doç.Dr.Cihan KARAKUZU
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür V.
2141380
16
Murat SOYSAY
Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü V.
2120350
17
Halis NALBANT
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri
2121170
18
VALİLİKÇE BELİRLENEN SAYIDA TESBİT EDİLEN SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
 
J.Alb.Hamza ÇÖMEZ
9. Jandarma Eğitim Alay Komutanı
2120143/6005
 
Alb.Deniz ÖZASLAN
Tugay Komutanlığı Kurmay Başkanı
2120715
 
Per.Yzb.Müslüm AKDOĞAN
Askerlik Şubesi Başkanı
2121044
19
HAKİM VE SAVCILAR
 
Mehmet ÇAKIR
Cumhuriyet Savcısı
2121124
 
Cüneyt DEMİRDAŞ
Cumhuriyet Savcısı
2121124
 
Emrah YALDIZKAYA
Cumhuriyet Savcısı
2121124
 
Metin BİLGİLİ
Cumhuriyet Savcısı
2121124
 
Deniz KAKIRMAN
Cumhuriyet Savcısı (Yetkili Savcı)
 
 
Nevzat Cahit TOPRAK
Cumhuriyet Savcısı (Yetkili Savcı)
 
 
Derya DOĞAN
Hakim
2121124
 
Emre TUNCEL
Hakim
2121124
 
Kamil BOYRAZ
Hakim
2121124
 
Naime Nalan TURAN
Hakim
2121124
 
Nusret TURAN
Hakim
2121124
 
Ahmet ÇELİK
Hakim
2121124
20
İKTİDAR PARTİSİ
 
Fikret KARABIYIK
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı
2120621
21
ANA MUHALEFET PARTİSİ
 
M. Metin YAŞAR
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı
2122073
22
TBMM'DE GURUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ
 
Mehmet KARUK
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı
2127465
23
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ DEKAN YARDIMCILARI, ENSTİTÜ VE MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜR YARDIMCILARI
 
Yrd.Doç.Dr.Serpil TÜRKYILMAZ
Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141496
 
Yrd.Doç.Dr.Tuba YAĞCI
Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141484
 
Doç.Dr.Aykut EKİNCİ
İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141194
 
Yrd.Doç.Dr.Tarık SEMİZ
İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141194
 
Doç.Dr.Süheyla Yerel KANDEMİR
Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141224
 
Doç.Dr.Emin AÇIKKALP
Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141225
 
Yrd.Doç.Dr.Hüseyin Tevfik GÜLTAŞ
Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141254
 
Yrd.Doç.Dr.Sema LEBLEBİCİ
Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141254
 
Yrd.Doç.Dr.Fatih APAYDIN
Fen Bilimleri Enstitisü Müdür Yardımcısı
2141134
 
Yrd.Doç.Dr.Mehmet ÖZDEMİR
Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı
2141134
 
Yrd.Doç.Dr.Berrin ÇELİK
Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
2141384
 
Doç.Dr.Feride Hayırsever BAŞTÜRK
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
 
 
Yrd.Doç.Dr.Aysel GÜNEY
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
 
 
Öğr.Görevlisi Oğuzhan ÖNAL
Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
2141334
 
Öğr.Görevlisi İbrahim KILIÇ
Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
2141335
 
Öğr.Görevlisi Zeynep Apaydın DEMİRCİ
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Mdr.Yard.
 
24
BAŞBAKANLIĞA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
Necati AKKUŞ
Müftü                
2121134
 
Mehmet Hayri DEMİREL
İl Afet ve Acil Durum Müdürü
2127471-72
25
ADALET BAKANLIĞI
 
 
Selçuk AYDEMİR
Denetimli Serbestlik Müdürü
2122694
26
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
 
Muhammet AKGÜL
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü
2121208
 
Yusuf ŞİNAY
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü
2130423
27
AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI
 
 
 
 
28
BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
 
Bayram KAYA
Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü
2121108
 
Kadir ER
Bilecik Hizmet Merkez Müdürü (KOSGEB) 210 0212-14
29
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
 
Ayhan TOZAN
Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü
2121562
 
Adem BEDİR
Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü
2121550
30
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
 
Ömer BOLAT
Çevre ve Şehircilik İl Müdürü
2121020
 
Mustafa YİĞİT
Tapu Müdürü
2801007
 
Elvan UZUNBEL
Kadastro Müdürü
2121063
31
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI
32
EKONOMİ BAKANLIĞI
33
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
34
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
 
Aslan YILDIZ
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü
2123813
 
İsmail ŞEN
Kredi ve Yurtlar Müdürü
2160068-70
35
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
 
Hacı Dursun YILDIZ
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü
2121206
 
Ahmet ARSLAN
El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürü
2121276
36
GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI
 
Şinasi BALTA
Ticaret İl Müdür V.
2100229-30
37
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
 
Filiz SAĞIR
Özel Kalem Müdürü
2121055
 
Gülgün IŞIK
İl Yazı İşleri Müdürü
2121804
 
Birgül GÜNDÜZ
İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü
2123229
 
Cemal KAYA
İl Dernekler Müdürü
2126828
 
İbrahim BEKTAŞ
İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü
2121375
 
Mehmet DÜNDAR
İl İdare Kurulu Müdürü
2123951
 
Seviye BEYLİ
İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü
2121051
 
İ.Hakkı ELMAS
İl Mahalli İdareler Müdürü
2121250
 
 
İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü
2129967
 
Hüseyin SAN
İl Göç İdaresi Müdürü
2125939
 
Mehmet BAHADIR
112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü
 
 
Kenan YİĞİTER
Hukuk İşleri Şube Müdürü
2125327
 
Aytekin ÇETİN
Bilgi İşlem Şube Müdür V.
2127507
 
Ramazan KARATAŞ
İdari Hizmetler Şube Müdürü
2127686
38
KALKINMA BAKANLIĞI
39
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
 
Mehmet KOCABIÇAK
İl Kültür ve Turizm Müdür V.
2121588
40
MALİYE BAKANLIĞI
 
Mustafa ŞAHİN
Defterdar
2121025
41
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
 
Fazilet DURMUŞ
İl Milli Eğitim Müdürü
2121032
42
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
 
Mehmet YAYCIOĞLU
Orman İşletme Müdürü
2121137
 
Mehmet Erdinç ÇALIŞKAN
Meteoroloji Müdürü
2121013
 
Nezir AYHAN
Doğa Koruma ve Milli Parklar 16. Şube Müdürü
2121633
 
Tevfik ASLANBAŞ
DSİ. 33 Şube Müdürü
2100185-86
43
SAĞLIK BAKANLIĞI
 
Dr.Yasin YILMAZ
İl Sağlık Müdürü  
2121034
 
Uz.Dr.Ömer BALCI
İl Halk Sağlığı Müdürü
2129929-1034
 
Mehmet Burak ÖZTOP
Bilecik Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri
210 0250-54
44
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
 
Serhat BOZKURT
PTT Başmüdürü
2125383
 
Uğur SARISAMAN
D.D.Y.Gar Müdürü
2158003-4
 
Cihan DAYANGAÇ
Y.H.T.Gar Müdürü
2130031
 
Bahtiyar KÜÇÜKALKAN
Karayolları 144. Şube Şefi
2122049
45
GENEL VE ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLARIN ÜST YÖNETİCİLERİ
46
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENEN YÖNETİCİ, İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
 
Ramazan GÖZEN
Maarif Müfettişleri Başkanı
 
 
 
Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
 
 
Bektaş UÇKUN
Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
 
 
Erdoğan KABA
Milli Eğitim Şube Müdürü
 
 
Turan İPŞİROĞLU
Milli Eğitim Şube Müdürü
 
 
 
Milli Eğitim Şube Müdürü
 
 
İbrahim Barış KALIN
Milli Eğitim Şube Müdürü
 
 
Adem EREN
Osmangazi Ortaokulu Müdürü
2122013-1609
 
Ahmet MERCAN
Kozabirlik İlkokulu Müdür V.
2128200-3231
 
Yücel GÜRSOY
Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü
2122048-1027
 
Hüseyin İŞGÖREN
Atatürk İlkokulu Müdürü
2121005
 
Müge ÜSTÜNBAŞ
Anaokulu Müdürü
2129551
47
KAMU BANKA MÜDÜRLERİ
 
Hilmi ATICI
T.C. Ziraat Bankası Müdürü
2121021-1898
 
Uğur Sadık ÇÜRÜK
Halk Bankası Müdürü
2121089
 
Vedat PEHLİVAN
Vakıflar Bankası Müdürü
2121348-5988
48
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE  GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İL BAŞKANLARI
 
Yücel ŞEN
Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı
2121731
 
Murat ÖNAL
Büyük Birlik Partisi İl Başkanı
3144856
 
 
Demokrat Parti İl Başkanı
2126099
 
M.Emin KAYA
Demokratik Sol Parti İl Başkanı
2126337
 
Niyazi GÜNER
Vatan Partisi İl Başkanı
3153173
 
Fuat GÖÇEN
Saadet Partisi İl Başkanı
2120821
49
İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ
 
H.Hüseyin ÇELİK
İl Genel Meclisi Üyesi-Bilecik
2121080-2080
 
Serkan YILDIRIM
İl Genel Meclisi Üyesi-Bilecik
2121080-2080
 
Mehmet YILMAZ
İl Genel Meclisi Üyesi-Bilecik
2121080-2080
 
Hikmet TURHAN
İl Genel Meclisi Üyesi-Bilecik
2121080-2080
 
Nizamettin ÇAM
İl Genel Meclisi Üyesi-Bozüyük
 
 
İsmail Zeki UYANIK
İl Genel Meclisi Üyesi-Bozüyük
 
 
Ahmet EREN
İl Genel Meclisi Üyesi-Bozüyük
 
 
Mahir KÜÇÜK
İl Genel Meclisi Üyesi-Pazaryeri
 
 
Haluk FİLİZLİ
İl Genel Meclisi Üyesi-Pazaryeri
 
 
Hakan ÖZKAN
İl Genel Meclisi Üyesi-Osmaneli
 
 
Orhan UĞUR
İl Genel Meclisi Üyesi-Osmaneli
 
 
Ertuğrul TORUN
İl Genel Meclisi Üyesi-Söğüt
 
 
Tevfik ÖZÜTÜRK
İl Genel Meclisi Üyesi-Söğüt
 
 
Nihal ARSLAN
İl Genel Meclisi Üyesi-İnhisar
 
 
Ahmet BULUR
İl Genel Meclisi Üyesi-İnhisar
 
 
Ali ŞENEL
İl Genel Meclisi Üyesi-Gölpazarı
 
 
Turgay YILMAZ
İl Genel Meclisi Üyesi-Gölpazarı
 
 
Necati KESER
İl Genel Meclisi Üyesi-Yenipazar
 
 
Osman VAROLU
İl Genel Meclisi Üyesi-Yenipazar
 
50
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ
 
Şadan TURHAN
Belediye Meclis Üyesi
2121204
 
Hüseyin YALÇIN
Belediye Meclis Üyesi
2160303
 
Edibe BEKİN
Belediye Meclis Üyesi
2125454
 
Ebutalip DURSUN
Belediye Meclis Üyesi
2127989
 
Nusret TOSUN
Belediye Meclis Üyesi
 
 
Serkan DALKILIÇ
Belediye Meclis Üyesi
2124914
 
Sevcan UZUN
Belediye Meclis Üyesi
2124948
 
Yücel YERCİ
Belediye Meclis Üyesi
2121042
 
Şükrü SELOZ
Belediye Meclis Üyesi
2126456
 
Aydın ÇELEBİ
Belediye Meclis Üyesi
 
 
Nihat CAN
Belediye Meclis Üyesi
2126565
 
Başak EKİCİ KARABULUT
Belediye Meclis Üyesi
 
 
Kadir BAYRAK
Belediye Meclis Üyesi
2158384
 
Hüseyin KÖYMEN
Belediye Meclis Üyesi
 
 
Cengiz ERDİNÇ
Belediye Meclis Üyesi
 
 
Soner OLGUN
Belediye Meclis Üyesi
 
 
Pervin TAŞÇI
Belediye Meclis Üyesi
 
 
Aytaç YILMAZ
Belediye Meclis Üyesi
 
 
İrfan YILMAZ
Belediye Meclis Üyesi
 
 
Hamdi SALT
Belediye Meclis Üyesi
 
 
Seyfi ÖZGEN
Belediye Meclis Üyesi
 
 
Ali ÇAKIR
Belediye Meclis Üyesi
 
 
Zafer ATASEV
Belediye Meclis Üyesi
 
 
Ayhan ARSLAN
Belediye Meclis Üyesi
 
 
Erdoğan YEŞİL
Belediye Meclis Üyesi
 
51
MESLEK KURULUŞLARI
 
Kayhan GÜVEN
Diş Tabipler Odası Başkanı
 
 
Ender OLCAY
Eczacılar Odası İl Temsilcisi
2120066
 
Halit GÖLCAN
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı
2121112-9191
 
Sadık CEYLAN
Maden Mühendisleri Odası İl Temsilcisi
3141195
 
Didem Mean AYDOĞAN
Mimarlar Odası Başkanı
2127096
 
Emre KÜNEK
İnşaat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi
2129710
 
Süleyman KIRAL
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı
2124458
 
Dr.Ethem DAĞLI
Tabipler Odası Başkanı
2126211
 
Mefail ATEŞ
Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı
2160011
 
Ahmet SEVİNEN
Ziraat Odası Başkanı
2124115
52
SENDİKA TEMSİLCİLERİ
 
İşçi Sendikaları
 
Necati KAYA
Türkiye Demiryolları İşçileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2158003
 
Hüseyin ŞENCAN
Türkiye Yol İş Sendikası Bilecik İl Temsilciliği (Türk-İş)
2121080
 
Ünal AKKAYA
Birleşik Metal İş Sendikası Bilecik Bölge Temsilciliği
 
 
Memur Sendikaları
 
Ahmet Serdar BİRSEN
Eğitim Bilim Ve Kültür Emekçileri Sendikası Bilecik Şubesi
 
 
Ahmet SELÖZ
Eğitim Bir Sen Bilecik Şubesi
 
 
Metin KORKMAZ
Sağlık Sen Bilecik Şubesi
 
 
Ömer YEL
Türk Eğitim Sen Bilecik Şubesi
 
 
Hüseyin ALTAY
Türk Sağlık Sen Bilecik Şubesi
2121036
 
Ahmet CANSIZ
Türkiye Diyanet Vakıf Sen İl Temsilciliği
 
 
Güray KARAMANKAYA
Bem-Bir-Sen  Bilecik İl Temsilciliği
 
 
Fikret TURAN
Eğitim Ve Bilim İş Görevlileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
 
 
Rıza YOLDAŞ
Türkiye Demokratik Ofis Çalışanları Bilecik İl Temsilciliği
 
 
Harun ÇALIŞKAN
Nazım KAVAK
Türkiye Diyanet Ve Vakıf Hizmetleri Kolu Diyanet Ve Vakıf Çalışanları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
 
 
Sedat ÇAKMAK
Birlik Haberleşme Ve İletişim Çalışanları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2125385
 
Ömer TÜRKOĞLU
Türkiye Haberleşme Kağıt Ve Basın Yayın Hizmet Kolu Kamu Çalışanları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2125385
 
Ahmet YAVUZ
Basın Yayın Ve Posta Emekçileri Sendikası  Bilecik İl Temsilciliği
2125385
 
Semra TUĞRUL
Türk Kültür Sanat Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
 
 
Orhan Veli AYANOĞLU
Türk İmar Sen Bilecik İl Temsilciliği
2125511
 
Mustafa AKIŞ
Büro Memurları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
 
 
Nezihan KUŞ
Sağlık Ve Sosyal Emekçileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2121036
 
Mahmut KURT
Tarım Orman Ve Çevre Çalışanları Birliği Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2121276
 
Cavit YILDIRIM
Türk Yerel Hizmet Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2121099
 
İbrahim BEKTAŞ
Türkiye Ulaştırma Hizmet Kolu Kamu Görevlileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2158840
 
Kerim ŞEKERCİ
Türkiye Tarım Orman Ve Gıda Hizmet Kolu Kamu Görevlileri Sendikası İl Temsilciliği
 
 
Recep BAYKARA
Bayındır, Çevre, İnşaat, Yol, Afad, Tapu Ve Kadastro Çalışanları Birliği Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2125511
 
Cüneyt TAŞKESEN
Türkiye Büro Bankacılık Ve Sosyal Sigortacılık Hizmet Kolu Çalışanları Bilecik İl Temsilciliği
2121271
 
Mehmet BAŞKAYA
Yol, Yapı, Altyapı, Tapu ve Kadastro Emekçileri Sendikası
2122049
 
Ahmet CANSIZ
Türkiye Diyanet Ve Vakıf Hizmetleri Kolu Kamu Görevlileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2121134
 
Ali Rıza ÖZTÜRK
Kültür Turizm Ve Sanat Çalışanları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2121588
 
Emre YALINIZ
İmar Çalışanları Hak Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
 
 
İsmail UYSAL
Bağımsız Büro Sen Bilecik İl Temsilciliği
 
 
Sabri ŞİMŞEK
Furkan Sağlık Ve Sosyal Hizmet Görevlileri Sendikası İl Temsilciliği
 
 
Hüseyin BİNGÖL
Enerji Sanayi Ve Madencilik Hizmetleri Çalışanları Birliği Sendikası İl Temsilciliği
 
53
BASIN KURULUŞLARI
 
Mehmet ERGÜN
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Değişim Gazetesi Sahibi
2120011
 
Mehmet ÖZGÜR
Bilecik Gazeteciler Cemiyeti Denetim Kurulu Üyesi ve Yarın Gazetesi Sahibi
2121284
 
Şadi ERDAL
Sakarya Gazetesi Sahibi
2124029
54
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
 
Zülfikar ARSLAN
Akbank Müdürü
2121812-1364
 
Erkan ASLAN
Denizbank Müdürü
2130242-0054
 
Ufuk ERTUĞRUL
Finansbank Müdürü
2124949
 
Ufkan POLAT
Garanti Bankası Müdürü
2130020
 
Ferit GÖKAYDIN
İş Bankası Müdürü
2124322
 
Fikret AYDIN
Kuveyt Türk Katılım Bankası
2129668
 
Hilal TEKELİ
Yapı Kredi Bankası Müdürü
2120107
55
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
 
Hayati DURAK
Bilecik Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı
2121113
 
Feyzi KÖSE
Atatürkçü Düşünce Derneği Bilecik Şubesi Başkanı
2128881
 
Akif BİÇER
Görsem Görme Engelliler Dayanışma Derneği Bilecik Şubesi Başkanı
2158332
 
Şadan TURHAN
İlim Yayma Cemiyeti Bilecik Şubesi Başkanı
2121504
 
Ayla ERCAN
Türk Kadınlar Birliği Bilecik Şubesi Başkanı
2121385
 
Ertuğrul AÇIKGÖZ
Türk Ocakları Derneği Bilecik Şubesi Başkanı
2121030
 
Ali DEDEOĞLU
Türk Hava Kurumu Bilecik Şubesi Başkanı
2129264
 
Selami ÇINAR
Türkiye Kızılay Derneği Bilecik Şubesi Başkanı
2122220
 
Perihan ERŞAN
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bilecik Şubesi Başkanı
2121617
 
Hasan KAPUKAYA
Kamu Yararına Çalışır TCDD Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Bilecik Şubesi Başkanı
2159166
 
Cüneyt TAŞKESEN
Tüketici Hakları Derneği Bilecik Şubesi Başkanı
5056494451
 
Şerivan KILIÇ
Türkiye Yeşilay Cemiyeti Bilecik Şubesi Başkanı
2120621
05/05/2012 Tarih ve 28283 Sayılı Resmi Gazetede Yayımlanan; “Ulusal ve Resmi Bayramlar İle Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği” nin ekinde yer alan “Başkent Dışındaki İllerde Tebrikata Giriş Sırası” na göre düzenlenmiştir.
06/01/2017 Tarihinde güncellenmiş olup değişikliklerin 0 228 212 10 24 - 0228 212 10 55 Nolu telefona bildirilmesi rica olunur.