BİLECİK İLİ PROTOKOL LİSTESİ      
  ADI SOYADI UNVANI İŞ TLF.
1 Süleyman ELBAN VALİ 2121024
2 TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ ÜYELERİ
  Halil ELDEMİR Bilecik Milletvekili 420 54 82-83
  Yaşar TÜZÜN Bilecik Milletvekili 420 57 58-59
3 Tuğgeneral Halis Zafer KOÇ 2.Jandarma Eğitim Tugay Komutanı 2128806
4 Per.Yzb.Müslüm AKDOĞAN Askerlik Şubesi Başkanı-Garnizon Komutanı 2121044
5 Selim YAĞCI Belediye Başkanı 2121042
6 Cuma ÇOBAN Cumhuriyet Başsavcısı 2121056
7 Cengiz DOĞAN Adli Yargı ve Adalet Kom.Başkanı 2121374
8 Prof. Dr. İbrahim TAŞ Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü 2141001-3
9 Halime AYNUR Baro Başkanı 2127079
10 VALİ YARDIMCILARI ve KAYMAKAMLAR
  Mehmet TAŞDÖĞEN Vali Yardımcısı 2121641-1941
  Hıdır KAHVECİ Vali Yardımcısı 2121641-1941
  Burhan TERZİOĞLU Vali Yardımcısı 2121641-1941
  Halil İbrahim ACIR Vali Yardımcısı 2121641-1941
  Mustafa Kemal ÖZGÜN Hukuk Müşaviri- Vali Yardımcısı 2121641-1941
  Hasan YAMAN Bozüyük Kaymakamı 3140009
  Kadir DUMAN Gölpazarı Kaymakamı 4113005
  Edip ÇAKICI Osmaneli Kaymakamı 4614015
  Berkan SÖNMEZAY Söğüt Kaymakamı 3613005
  Bayram SAĞIR Pazaryeri Kaymakam 3812001
  Hamza TÜRKMEN Yenipazar Kaymakam  4312210
  Bedir DEVECİ İnhisar Kaymakamı 3712108
10 İL GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ
  J.Alb.Hacı Mehmet İNCE İl Jandarma Komutanı 2120507-11
  Ertuğrul NAMAL İl Emniyet Müdürü 2122000
11 İL GENEL MECLİSİ
  Oğuz SERTLER İl Genel Meclisi Başkanı 2121080-2080
12 İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI
  Fatih BAKICI Bozüyük Belediye Başkanı 3146656-57
  Vedat KAZICI Gölpazarı Belediye Başkanı 4113017
  Münür ŞAHİN Osmaneli Belediye Başkanı 4614131
  Halil AYDOĞDU Söğüt Belediye Başkanı 3613009
  Muzaffer YALÇIN Pazaryeri Belediye Başkanı 3812005
  İlhan ÖZDEN Yenipazar Belediye Başkanı 4312027
  Ayhan ÖDÜBEK İnhisar Belediye Başkanı 3712252
13 BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCILARI
  Prof.Dr.Dursun HAZER Bilecik Şeyh Edebali Ünv.Rektör Yardımcısı 2141107
  Prof.Dr. Nurgül ÖZBAY Bilecik Şeyh Edebali Ünv.Rektör Yardımcısı 2141012-1473
14 BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTE DEKANLARI
  Prof.Dr.İbrahim TAŞ Fen Edebiyat Fakültesi Dekan V.  
  Prof.Dr.Bülent YILMAZ Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekan V. 2141280
  Prof.Dr.İbrahim TAŞ İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan V. 2141190
  Prof.Dr.Dursun HAZER İslami İlimler Fakültesi Dekan V.  
  Prof.Dr.Nurgül ÖZBAY Mühendislik Fakültesi Dekan V. 2141220
  Prof.Dr.İbrahim TAŞ Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan V. 2141250
15 BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ ENSTİTÜ VE MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRLERİ
  Doç.Dr.Cihan DARCAN Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü 2141130
  Doç.Dr.Oktay Selim KARACA Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü 2141140
  Yrd.Doç.Dr.Fadime ÖZDEMİR KOÇAK Sağlık Yüksekokulu Müdür V. 2141380
  Doç.Dr.Mehpare Tokay ARGAN Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü  
  Doç.Dr.Metin KESLER Meslek Yüksek Okulu Müdürü 2141330
  Doç.Dr.Cihan KARAKUZU Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür V. 2141380
16 Suat GÜNBEY Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü 2120350
17 Halis NALBANT İl Özel İdaresi Genel Sekreteri 2121170
18 VALİLİKÇE BELİRLENEN SAYIDA TESBİT EDİLEN SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
  J.Alb.Hamza ÇÖMEZ 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanı 2120143/6005
  Alb.Deniz ÖZASLAN Tugay Komutanlığı Kurmay Başkanı 2120715
19 HAKİM VE SAVCILAR
  Cüneyt DEMİRDAŞ Cumhuriyet Savcısı 2121124
  Emrah YALDIZKAYA Cumhuriyet Savcısı 2121124
  Metin BİLGİLİ Cumhuriyet Savcısı 2121124
  Kerem UÇKAN Cumhuriyet Savcısı 2121124
  Onur GÜLBAHAR Cumhuriyet Savcısı  
  Burhan ŞAHİN Cumhuriyet Savcısı  
  Derya DOĞAN Hakim 2121124
  Emre TUNCEL Hakim 2121124
  Kamil BOYRAZ Hakim 2121124
  Cengiz DOĞAN Hakim 2121124
  Vedat YILDIRIM Hakim 2121124
  Ahmet ÇELİK Hakim 2121124
  Arzu GÜRBÜZ Hakim  
  Ayça ŞAHİN Hakim  
  Selvi Sevde ALTINKAYA Hakim  
  Oğuzhan GÜL Hakim  
20 İKTİDAR PARTİSİ
  Fikret KARABIYIK Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı 2120621
21 ANA MUHALEFET PARTİSİ
  M. Metin YAŞAR Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı 2122073
22 TBMM'DE GURUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ
  Mehmet KARUK Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı 2127465
23 BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ DEKAN YARDIMCILARI, ENSTİTÜ VE MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜR YARDIMCILARI
  Yrd.Doç.Dr.Serpil TÜRKYILMAZ Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı 2141496
  Yrd.Doç.Dr.Tuba YAĞCI Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı 2141484
  Doç.Dr.Aykut EKİNCİ İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı 2141194
  Yrd.Doç.Dr.Tarık SEMİZ İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı 2141194
  Doç.Dr.Süheyla Yerel KANDEMİR Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı 2141224
  Doç.Dr.Emin AÇIKKALP Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı 2141225
  Yrd.Doç.Dr.Hüseyin Tevfik GÜLTAŞ Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı 2141254
  Yrd.Doç.Dr.Sema LEBLEBİCİ Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı 2141254
  Yrd.Doç.Dr.Fatih APAYDIN Fen Bilimleri Enstitisü Müdür Yardımcısı 2141134
  Yrd.Doç.Dr.Mehmet ÖZDEMİR Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı 2141134
  Yrd.Doç.Dr.Berrin ÇELİK Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı 2141384
  Doç.Dr.Feride Hayırsever BAŞTÜRK Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdür Yardımcısı  
  Yrd.Doç.Dr.Aysel GÜNEY Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdür Yardımcısı  
  Öğr.Görevlisi Oğuzhan ÖNAL Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı 2141334
  Öğr.Görevlisi İbrahim KILIÇ Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı 2141335
  Öğr.Görevlisi Zeynep Apaydın DEMİRCİ Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Mdr.Yard.  
24 BAŞBAKANLIĞA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
  Necati AKKUŞ Müftü                  2121134
  Mehmet Hayri DEMİREL İl Afet ve Acil Durum Müdürü 2127471-72
25 ADALET BAKANLIĞI   
  Selçuk AYDEMİR Denetimli Serbestlik Müdürü 2122694
26 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI 
  Muhammet AKGÜL Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü 2121208
  Yusuf ŞİNAY Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü 2130423
27 AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI 
       
28 BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
  Bayram KAYA Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü 2121108
  Kadir ER
Bilecik Hizmet Merkez Müdürü (KOSGEB)
210 0212-14
29 ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI 
  Ayhan TOZAN Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü 2121562
  Adem BEDİR Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü 2121550
30 ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI 
  Ömer BOLAT Çevre ve Şehircilik İl Müdürü 2121020
  Mustafa YİĞİT Tapu Müdürü 2801007
  Elvan UZUNBEL Kadastro Müdürü 2121063
31 DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI
32 EKONOMİ BAKANLIĞI
33 ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
34 GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
  Aslan YILDIZ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü 2123813
  İsmail ŞEN Kredi ve Yurtlar İl Müdürü 2160068-70
35 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
  Hacı Dursun YILDIZ Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü 2121206
  Ahmet ARSLAN El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürü 2121276
36 GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI
  Şinasi BALTA Ticaret İl Müdürü 2100229-30
37 İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
  Filiz SAĞIR Özel Kalem Müdürü 2121055
  Gülgün IŞIK İl Yazı İşleri Müdürü 2121804
  Mustafa ÖNCE İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdür V. 2123229
  Cemal KAYA İl Dernekler Müdürü 2126828
  İbrahim BEKTAŞ İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü 2121375
  Mehmet DÜNDAR İl İdare Kurulu Müdürü 2123951
  Seviye BEYLİ İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü 2121051
  İ.Hakkı ELMAS İl Mahalli İdareler Müdürü 2121250
    İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü 2129967
  Hüseyin SAN İl Göç İdaresi Müdürü 2125939
  Mehmet BAHADIR 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü  
  Kenan YİĞİTER Hukuk İşleri Şube Müdürü 2125327
  Aytekin ÇETİN Bilgi İşlem Şube Müdür V. 2127507
  Ramazan KARATAŞ İdari Hizmetler Şube Müdürü 2129967
38 KALKINMA BAKANLIĞI
39 KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
    İl Kültür ve Turizm Müdürü 2121588
40 MALİYE BAKANLIĞI
  Mustafa ŞAHİN Defterdar 2121025
41 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
  Fazilet DURMUŞ İl Milli Eğitim Müdürü 2121032
42 ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
  Mehmet YAYCIOĞLU Orman İşletme Müdürü 2121137
  Mehmet Erdinç ÇALIŞKAN Meteoroloji Müdürü 2121013
  Nezir AYHAN Doğa Koruma ve Milli Parklar 16. Şube Müdürü 2121633
  Tevfik ASLANBAŞ DSİ. 33 Şube Müdürü 2100185-86
43 SAĞLIK BAKANLIĞI
  Dr.Yasin YILMAZ İl Sağlık Müdürü    2121034
  Uz.Dr.Ömer BALCI İl Halk Sağlığı Müdürü 2129929-1034
  Mehmet Burak ÖZTOP Bilecik Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri 210 0250-54
44 ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI 
  Serhat BOZKURT PTT Başmüdürü 2125383
  Uğur SARISAMAN D.D.Y.Gar Müdürü 2158003-4
  Aykut ÖZAY Y.H.T.Gar Müdürü 2130031-05053870566
  Bahtiyar KÜÇÜKALKAN Karayolları 144. Şube Şefi 2122049
45 GENEL VE ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLARIN ÜST YÖNETİCİLERİ
  Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı  
46 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENEN YÖNETİCİ, İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
  Ramazan GÖZEN Maarif Müfettişleri Başkanı  
    Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  
  Bektaş UÇKUN Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  
  Erdoğan KABA Milli Eğitim Şube Müdürü  
  Turan İPŞİROĞLU Milli Eğitim Şube Müdürü  
    Milli Eğitim Şube Müdürü  
  İbrahim Barış KALIN Milli Eğitim Şube Müdürü  
  Adem EREN Osmangazi Ortaokulu Müdürü 2122013-1609
  Ahmet MERCAN Kozabirlik İlkokulu Müdür V. 2128200-3231
  Yücel GÜRSOY Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü 2122048-1027
  Hüseyin İŞGÖREN Atatürk İlkokulu Müdürü 2121005
  Müge ÜSTÜNBAŞ Anaokulu Müdürü 2129551
47 KAMU BANKA MÜDÜRLERİ
 
Naci ÇINAR
T.C. Ziraat Bankası Müdürü 2121021-1898
  Uğur Sadık ÇÜRÜK Halk Bankası Müdürü 2121089
  Vedat PEHLİVAN Vakıflar Bankası Müdürü 2121348-5988
48 TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE  GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İL BAŞKANLARI
  Yücel ŞEN Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı 2121731
  Mehmet GEYİK Büyük Birlik Partisi İl Başkanı 3144856
    Demokrat Parti İl Başkanı 2126099
  M.Emin KAYA Demokratik Sol Parti İl Başkanı 2126337
  Niyazi GÜNER Vatan Partisi İl Başkanı 3153173
  Fuat GÖÇEN Saadet Partisi İl Başkanı 2120821
49 İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ
  H.Hüseyin ÇELİK İl Genel Meclisi Üyesi-Bilecik 2121080-2080
  Serkan YILDIRIM İl Genel Meclisi Üyesi-Bilecik 2121080-2080
  Mehmet YILMAZ İl Genel Meclisi Üyesi-Bilecik 2121080-2080
  Hikmet TURHAN İl Genel Meclisi Üyesi-Bilecik 2121080-2080
  Nizamettin ÇAM İl Genel Meclisi Üyesi-Bozüyük  
  İsmail Zeki UYANIK İl Genel Meclisi Üyesi-Bozüyük  
  Ahmet EREN İl Genel Meclisi Üyesi-Bozüyük  
  Mahir KÜÇÜK İl Genel Meclisi Üyesi-Pazaryeri  
  Haluk FİLİZLİ İl Genel Meclisi Üyesi-Pazaryeri  
  Hakan ÖZKAN İl Genel Meclisi Üyesi-Osmaneli  
  Orhan UĞUR İl Genel Meclisi Üyesi-Osmaneli  
  Ertuğrul TORUN İl Genel Meclisi Üyesi-Söğüt  
  Tevfik ÖZÜTÜRK İl Genel Meclisi Üyesi-Söğüt  
  Nihal ARSLAN İl Genel Meclisi Üyesi-İnhisar  
  Ahmet BULUR İl Genel Meclisi Üyesi-İnhisar  
  Ali ŞENEL İl Genel Meclisi Üyesi-Gölpazarı  
  Turgay YILMAZ İl Genel Meclisi Üyesi-Gölpazarı  
  Necati KESER İl Genel Meclisi Üyesi-Yenipazar  
  Osman VAROLU İl Genel Meclisi Üyesi-Yenipazar  
50 BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ
  Şadan TURHAN Belediye Meclis Üyesi 2121204
  Hüseyin YALÇIN Belediye Meclis Üyesi 2160303
  Edibe BEKİN Belediye Meclis Üyesi 2125454
  Ebutalip DURSUN Belediye Meclis Üyesi 2127989
  Nusret TOSUN Belediye Meclis Üyesi  
  Zekeriya ÇAKIR Belediye Meclis Üyesi 2124914
  Sevcan UZUN Belediye Meclis Üyesi 2124948
  Yücel YERCİ Belediye Meclis Üyesi 2121042
  Şükrü SELOZ Belediye Meclis Üyesi 2126456
  Aydın ÇELEBİ Belediye Meclis Üyesi  
  Nihat CAN Belediye Meclis Üyesi 2126565
  Başak EKİCİ KARABULUT Belediye Meclis Üyesi  
  Kadir BAYRAK Belediye Meclis Üyesi 2158384
  Hüseyin KÖYMEN Belediye Meclis Üyesi  
  Nurkan KAHRAMAN Belediye Meclis Üyesi  
  Soner OLGUN Belediye Meclis Üyesi  
  Pervin TAŞÇI Belediye Meclis Üyesi  
  Aytaç YILMAZ Belediye Meclis Üyesi  
  İrfan YILMAZ Belediye Meclis Üyesi  
  Hamdi SALT Belediye Meclis Üyesi  
  Seyfi ÖZGEN Belediye Meclis Üyesi  
  Ali ÇAKIR Belediye Meclis Üyesi  
  Zafer ATASEV Belediye Meclis Üyesi  
  Ayhan ARSLAN Belediye Meclis Üyesi  
  Erdoğan YEŞİL Belediye Meclis Üyesi  
51 MESLEK KURULUŞLARI
  Kayhan GÜVEN Diş Tabipler Odası Başkanı  
  Ender OLCAY Eczacılar Odası İl Temsilcisi 2120066
  Halit GÖLCAN Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı 2121112-9191
  Sadık CEYLAN Maden Mühendisleri Odası İl Temsilcisi 3141195
  Didem Mean AYDOĞAN Mimarlar Odası Başkanı 2127096
  Emre KÜNEK İnşaat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi 2129710
  Süleyman KIRAL Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı 2124458
  Dr.Ethem DAĞLI Tabipler Odası Başkanı 2126211
  Mefail ATEŞ Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı 2160011
  Ahmet SEVİNEN Ziraat Odası Başkanı 2124115
52 SENDİKA TEMSİLCİLERİ
  İşçi Sendikaları
  Necati KAYA Türkiye Demiryolları İşçileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği 2158003
  Hüseyin ŞENCAN Türkiye Yol İş Sendikası Bilecik İl Temsilciliği (Türk-İş) 2121080
  Ünal AKKAYA Birleşik Metal İş Sendikası Bilecik Bölge Temsilciliği  
  Memur Sendikaları
  Ahmet Serdar BİRSEN Eğitim Bilim Ve Kültür Emekçileri Sendikası Bilecik Şubesi  
  Ahmet SELÖZ Eğitim Bir Sen Bilecik Şubesi  
  Metin KORKMAZ Sağlık Sen Bilecik Şubesi  
  Ömer YEL Türk Eğitim Sen Bilecik Şubesi  
  Hüseyin ALTAY Türk Sağlık Sen Bilecik Şubesi 2121036
  Ahmet CANSIZ Türkiye Diyanet Vakıf Sen İl Temsilciliği  
  Güray KARAMANKAYA Bem-Bir-Sen  Bilecik İl Temsilciliği  
  Fikret TURAN Eğitim Ve Bilim İş Görevlileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği  
  Rıza YOLDAŞ Türkiye Demokratik Ofis Çalışanları Bilecik İl Temsilciliği  
  Harun ÇALIŞKAN
Nazım KAVAK
Türkiye Diyanet Ve Vakıf Hizmetleri Kolu Diyanet Ve Vakıf Çalışanları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği  
  Sedat ÇAKMAK Birlik Haberleşme Ve İletişim Çalışanları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği 2125385
  Ömer TÜRKOĞLU Türkiye Haberleşme Kağıt Ve Basın Yayın Hizmet Kolu Kamu Çalışanları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği 2125385
  Ahmet YAVUZ Basın Yayın Ve Posta Emekçileri Sendikası  Bilecik İl Temsilciliği 2125385
  Semra TUĞRUL Türk Kültür Sanat Sendikası Bilecik İl Temsilciliği  
  Orhan Veli AYANOĞLU Türk İmar Sen Bilecik İl Temsilciliği 2125511
  Mustafa AKIŞ Büro Memurları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği  
  Nezihan KUŞ Sağlık Ve Sosyal Emekçileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği 2121036
  Mahmut KURT Tarım Orman Ve Çevre Çalışanları Birliği Sendikası Bilecik İl Temsilciliği 2121276
  Cavit YILDIRIM Türk Yerel Hizmet Sendikası Bilecik İl Temsilciliği 2121099
  İbrahim BEKTAŞ Türkiye Ulaştırma Hizmet Kolu Kamu Görevlileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği 2158840
  Kerim ŞEKERCİ Türkiye Tarım Orman Ve Gıda Hizmet Kolu Kamu Görevlileri Sendikası İl Temsilciliği  
  Recep BAYKARA Bayındır, Çevre, İnşaat, Yol, Afad, Tapu Ve Kadastro Çalışanları Birliği Sendikası Bilecik İl Temsilciliği 2125511
  Cüneyt TAŞKESEN Türkiye Büro Bankacılık Ve Sosyal Sigortacılık Hizmet Kolu Çalışanları Bilecik İl Temsilciliği 2121271
  Mehmet BAŞKAYA Yol, Yapı, Altyapı, Tapu ve Kadastro Emekçileri Sendikası 2122049
  Ahmet CANSIZ Türkiye Diyanet Ve Vakıf Hizmetleri Kolu Kamu Görevlileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği 2121134
  Ali Rıza ÖZTÜRK Kültür Turizm Ve Sanat Çalışanları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği 2121588
  Emre YALINIZ İmar Çalışanları Hak Sendikası Bilecik İl Temsilciliği  
  İsmail UYSAL Bağımsız Büro Sen Bilecik İl Temsilciliği  
  Sabri ŞİMŞEK Furkan Sağlık Ve Sosyal Hizmet Görevlileri Sendikası İl Temsilciliği  
  Hüseyin BİNGÖL Enerji Sanayi Ve Madencilik Hizmetleri Çalışanları Birliği Sendikası İl Temsilciliği  
53 BASIN KURULUŞLARI
  Mehmet ERGÜN  Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Değişim Gazetesi Sahibi 2120011
  Mehmet ÖZGÜR Bilecik Gazeteciler Cemiyeti Denetim Kurulu Üyesi ve Yarın Gazetesi Sahibi 2121284
  Şadi ERDAL Sakarya Gazetesi Sahibi 2124029
54 ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
  Zülfikar ARSLAN Akbank Müdürü 2121812-1364
  Erkan ASLAN Denizbank Müdürü 2130242-0054
  Ufuk ERTUĞRUL Finansbank Müdürü 2124949
  Ufkan POLAT Garanti Bankası Müdürü 2130020
  Ferit GÖKAYDIN İş Bankası Müdürü 2124322
  Fikret AYDIN Kuveyt Türk Katılım Bankası 2129668
  Abdullah Mahmut BÜYÜKSARI Yapı Kredi Bankası Müdürü 2120107
55 KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
  Hayati DURAK Bilecik Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı 2121113
  Feyzi KÖSE Atatürkçü Düşünce Derneği Bilecik Şubesi Başkanı 2128881
  Akif BİÇER Görsem Görme Engelliler Dayanışma Derneği Bilecik Şubesi Başkanı 2158332
  Şadan TURHAN İlim Yayma Cemiyeti Bilecik Şubesi Başkanı 2121504
  Ayla ERCAN Türk Kadınlar Birliği Bilecik Şubesi Başkanı 2121385
  Ertuğrul AÇIKGÖZ Türk Ocakları Derneği Bilecik Şubesi Başkanı 2121030
  Ali DEDEOĞLU Türk Hava Kurumu Bilecik Şubesi Başkanı 2129264
  Selami ÇINAR Türkiye Kızılay Derneği Bilecik Şubesi Başkanı 2122220
  Perihan ERŞAN Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bilecik Şubesi Başkanı 2121617
  Hasan KAPUKAYA Kamu Yararına Çalışır TCDD Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Bilecik Şubesi Başkanı 2159166
  Cüneyt TAŞKESEN Tüketici Hakları Derneği Bilecik Şubesi Başkanı 5056494451
  Şerivan KILIÇ Türkiye Yeşilay Cemiyeti Bilecik Şubesi Başkanı 2120621
05/05/2012 Tarih ve 28283 Sayılı Resmi Gazetede Yayımlanan; “Ulusal ve Resmi Bayramlar İle Mahalli Kurtuluş Günleri,
Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği” nin ekinde yer alan
“Başkent Dışındaki İllerde Tebrikata Giriş Sırası” na göre düzenlenmiştir.
06/01/2017 Tarihinde +A169:D312güncellenmiş olup değişikliklerin 0 228 212 10 24 - 0228 212 10 55 Nolu telefona bildirilmesi rica olunur.